Jdi na obsah Jdi na menu
 


Denisa Jersáková

členství: 2014

studentka GOA Orlová

 

Co nám o sobě řekneš?

Ahoj, jmenuji se Denisa Jersaková. Mé vysněné povolání je být lékařkou. Ještě se rohoduju mezi rehabilitačním lékařem a neonatologem. K rehabilitaci mě to táhne, protože moje mamka je fyzioterapeut. Sem tam se zeptám co v práci dělá. Do budoucna už máme plán, že si založíme vlastní kliniku. Mám ráda sport a nejen pro lidi. Fandím chrtím dostihům, protože doma taky máme 2 vipety. Baví mě četba, bohužel momentálně nemám oblíbenou knihu nebo autora, protože jsem nucena číst povinnou četbu jako všichni středoškoláci. Ráda se učím novým věcem. Můj oblíbený koníček je tanec, v Orlové navštěvuji taneční klub KMIT. Od mala miluju vodu, asi 4 roky jsem závodně plavala.

 

Proč zrovna ČČK?

Jelikož bych chtěla pracovat ve zdravotnictví, přišlo mi jako dobrý nápad přihlásit se k ČČK. Díky němu se mi rozšířily znalosti první pomoci.

 

Jak trávíš volný čas?

Volný čas trávím se svým přítelem, kamarády a rodinou. Mezi mé koníčky patří hlavně tanec, tančím v tanečním klubu Kmit v Orlové, jak už bylo zmíněno. V zimě lyžuji a chodím bruslit na zimní stadion. S našima rádi jezdíme do Alp. V létě se věnuji turistice, vodním sportům a jízdě na kole.